DARMOWY EBOOK

3 SPOSOBY NA TO JAK PRZESTAĆ ZAJADAĆ

Pobierz darmowy ebook i dowiedz się z czego wynika zajadanie i problem ze zrzuceniem wagi, a następnie wykonaj ćwiczenia i stwórz swoją strategię – działaj! W ebooku znajdziesz wiedzę, ćwiczenia oraz inspiracje. Jeżeli chcesz przestać zajadać, wzmocnić swoją dyscyplinę czy rozpocząć pracę nad wagą, ten ebook pokaże Ci jak to zrobić krok po kroku. Po prostu pobierz i działaj.

CERTYFIKACJA LIFE COACH ONLINE

ZAPRASZAMY CIĘ NA CERTYFIKACJĘ ONLINE

Podczas 5 miesięcy certyfikacji online wyposażymy Cię w niezwykle skuteczne narzędzia do pracy z klientami. Z ogromną pewnością siebie i ekscytacją będziesz pracować ze swoimi klientami. Kolejne 5 miesięcy to specjalizacja, czyli dodatkowe narzędzia i umiejętności, które wykorzystasz w swojej pracy. A dodatkowo nauczymy Cię jak zbudować swój biznes online. 

LIFE & BUSINESS COACHING

ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ COACHINGOWĄ

Przynieś na sesję dowolny problem. Przepracujemy go. Sesja Life Coachingu to doskonałe miejsce do pracy nad rozwojem osobistym, celami, nawykami, efektywnością i samopoczuciem. Sesje Business Coachingu pozwolą nam popracować dokładniej nad Twoimi celami biznesowymi. W pełni praktyczne sesje, które poza pracą z coachem wyposażą Cię także w dodatkowe narzędzia.