PODCAST #1 – TWOJE MYŚLI SIĘ LICZĄ – PREMIERA PODCASTU

Twoje myśli są ważne – przeczytasz w książkach. Ale czy tak naprawdę rozumiemy, co to znaczy? Jak nasze myśli wpływają na nasze działanie lub jego brak? Jak wpływają na nasze samopoczucie i dlaczego te pozytywne myśli nie zawsze działają? Witaj w Szkole Life Coach! W tym podcaście chcę Cię przywitać i opowiedzieć Ci więcej o tym, co robimy i jak w ogóle myślimy na temat coachingu i odpowiedzieć, czym on według nas nas! Zapraszamy Cię do obserwowania i słuchania!

WSPOMNIANE W PODCAŚCIE:

  • Skąd pomysł na Szkołę?
  • Myśli i emocje, jak to działa?
  • Samopoczucie i działanie, zaangażowanie i dyscyplina – jak nad tym pracować?
  • Zajadanie, przedsiębiorczość i inne tematy – co to ma ze sobą wspólnego?
  • Jak Szkoła Life Coach i jej coachowie postrzegają coaching? Czym on jest? Czym on nie jest? Jak działa?
  • Co jest naszym celem? Jak działamy?
  • Skuteczność i efektywność, z czego się bierze?
  • Drama emocjonalna i opinie

Wspomniane materiały: