Szkoła Life Coach

Tutaj szkolimy coachów. Pracujemy nad efektywnością i osiąganiem celów. Uczymy jak przestać zajadać. Pokazujemy jak stać się obserwatorem swojego umysłu i pracować świadomie nad emocjami i myślami. Pokazujemy jak tworzyć nowe rezultaty z zaangażowaniem i łatwością. Tłumaczymy Triadę Motywacji Mózgu. Dostarczamy praktyki i narzędzi do skutecznej pracy nad sobą.

Działamy, a Ty?

Jesteśmy małą, prywatną szkołą coachingu. Lubimy używać określenia “Boutique School”. Dzięki ciągłemu powiększaniu swojej wiedzy o nowe narzędzia i pracę z klientami, uczymy tego, co sprawdziliśmy poprzez praktykę i tego, co faktycznie działa.

Uczymy poprzez szkolenia coachingowe online takie jak Certyfikacja Life Coach, Weight Loss czy Business Coach. Oferujemy sesje indywidualne, jak również programy coachingowe z tematów zajadania, efektywności, zarządzania sobą w czasie czy osiągania celów i tworzenia nowych rezultatów.

Działamy w pełni online dla komfortu naszych klientów. Skupiamy się na praktycznym podejściu. Wymagamy zawsze dużego zaangażowania bo sami tacy jesteśmy. Dlatego działamy z taką skutecznością.

Ważne elementy naszej pracy

Klarowność

Pokazujemy Ci jak stać się zaciekawionym obserwatorem swojego własnego umysłu i emocji. Dostarczamy Ci narzędzi, które pomogą Ci dokładnie zbadać Twoje samopoczucie i jego powody. Uczymy jak świadomie kreować nowe emocje i zdrowe nawyki.

SZKOLENIA I WSPARCIE

Ciągle dostarczamy nowego. Tworzymy nowe szkolenia i narzędzia. Oferujemy unikatowe formy wsparcia - od coachingu, po sesje indywidualne i Skarbiec Coachingu - czyli ogromną bazę materiałów i narzędzi do pracy.

NARZĘDZIA

Dostarczamy Ci narzędzi, które zdobywasz poprzez szkolenia, implementacje, sesje coachingowe i pracę coachingową z innymi, jak również pracując nad sobą. Zależy nam na tym, aby nasi klienci potrafi sami pracować nad sobą, dlatego wszystko, co robimy ma być klarowne w przekazie i praktyczne.

nawyki i mózg

Triada Motywacji Mózgu - czyli poszukiwanie przez mózg tego, co wygodne, poszukiwanie efektywności i unikanie bólu, to naturalny mechanizm, który wpływa na nasze nawyki i działania. Uczymy jak zrozumieć nasz mózg i świadomie zarządzać swoimi myślami, działaniami, emocjami i reakcjami.

Słowa od naszych absolwentów

To co mówią inni przestało wpływać na moje życie, to jedno z największych osiągnięć. Poza tym widzę duże wyniki w organizacji mojej pracy, zarządzaniu sobą w czasie. Kiedy na mojej drodze pojawiają się problemy, skupiam się na rozwiązaniach a nie na wymówkach.
Weronika Dołożycka
Certyfikowany Life Coach
Dzięki certyfikacji zrozumiałam również w jaki sposób wychowywać moje przyszłe dzieci,żeby były dzielne, szczęśliwe, świadome siebie i nie borykały się z problemami jakie ja miałam,co było dla mnie mega fajną niespodzianką.
Monika Hrynkiewicz
Certyfikowany Life Coach
Dzięki tej szkole udało mi się pokonać wiele barier oraz zbudować większą pewność siebie. Bardzo podoba mi się wprowadzanie przez szkołę różnorodnych ćwiczeń, które uczą nas pracy nad sobą oraz wyciągania wniosków, które wspierają. Szkoła jest prowadzona na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Do każdego uczestnika podchodzi się indywidualnie z profesjonalnym podejściem.
Paulina Nowak
Certyfikowany Life Coach
Rozwinęłam się w całkowicie nowym dla mnie kierunku, o którym kiedyś nawet nie myślałam bo byłam pewna, że nie będę w stanie nikomu pomóc
Paulina Kopacz

Założyciel Szkoły Life Coach: Krystian Wyszomirski

Master Life & Weight Loss Coach, założyciel i właściciel Szkoły Life Coach. Instruktor Implementacji. Twórca Programu Certyfikacji Online. Autor.

Jego działania rozpoczęły się od diagnozy nerwicy, którą dostał na bardzo wczesnym etapie życia. Rozpoczął poszukiwania narzędzi, które pomógłby mu opanować ataki paniki i finalnie poczuć się lepiej. Zaczęło się od książek z zakresu rozwoju osobistego. Następnie zainteresował go mózg i jego mechanizmy.

Swoją wiedzę zaczął przekazywać na mediach społecznościowych poprzez livestreamy, posty i bloga. Tym samym zaczął gromadzić publiczność. To było dla niego inspiracją i punktem, gdzie zdecydował się zostać coachem. Minęło kilka lat i Krystian rozpoczął swój biznes coachingowy. Zaczął prowadzić szkolenia i założył Szkołę Life Coach.

DARMOWY EBOOK

3 SPOSOBY NA TO JAK PRZESTAĆ ZAJADAĆ

Pobierz darmowy ebook i dowiedz się z czego wynika zajadanie i problem ze zrzuceniem wagi, a następnie wykonaj ćwiczenia i stwórz swoją strategię – działaj! W ebooku znajdziesz wiedzę, ćwiczenia oraz inspiracje. Jeżeli chcesz przestać zajadać, wzmocnić swoją dyscyplinę czy rozpocząć pracę nad wagą, ten ebook pokaże Ci jak to zrobić krok po kroku. Po prostu pobierz i działaj.

CERTYFIKACJA LIFE COACH ONLINE

ZAPRASZAMY CIĘ NA CERTYFIKACJĘ ONLINE

Podczas 5 miesięcy certyfikacji online wyposażymy Cię w niezwykle skuteczne narzędzia do pracy z klientami. Z ogromną pewnością siebie i ekscytacją będziesz pracować ze swoimi klientami. Kolejne 5 miesięcy to specjalizacja, czyli dodatkowe narzędzia i umiejętności, które wykorzystasz w swojej pracy. A dodatkowo nauczymy Cię jak zbudować swój biznes online.

LIFE & BUSINESS COACHING

ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ COACHINGOWĄ

Przynieś na sesję dowolny problem. Przepracujemy go. Sesja Life Coachingu to doskonałe miejsce do pracy nad rozwojem osobistym, celami, nawykami, efektywnością i samopoczuciem. Sesje Business Coachingu pozwolą nam popracować dokładniej nad Twoimi celami biznesowymi. W pełni praktyczne sesje, które poza pracą z coachem wyposażą Cię także w dodatkowe narzędzia.