Nagrody od Szkoły Life Coach to symbol doceniania pracy, którą nasi Certyfikowani Coachowie wykonali nad sobą, oraz zauważenie ich sukcesów i działań, które są przez nich podejmowane każdego dnia. To kolejny symbol - jak ich Certyfikacja.

Plebiscyt zawiera 4 obszary, w których przyznajemy nagrody dla Coachów. 

  • Największa przemiana – dla coachów, którzy wykonali największą pracę nad sobą. To zauważenie ich zaangażowania w działaniu oraz byciu obserwatorem, a także stawiania się doskonałym coachem, który poza pracą z innymi, pracuje też nad sobą. 
  • Szycha Biznesu 2022 – Nagroda dla coacha, który włożył najwięcej pracy w rozwój swojego biznesu, jego unikalność, ofertę oraz realizowanie celów zawodowych. Tytuł nagrody: Szycha Biznesu 2022 
  • Kiełkujący Globalny Sukces – dla coacha, który działa i ma ambicje dlaczego rozwoju, w szczególności biznesowego. To nagroda, dla osób, które celują wysoko i chcą budować globalnie swój biznes online, pomagając coraz to większej ilości klientów. Tytuł nagrody:  Umiem być wielką szychą
  • Odwaga i Tupet – dla coachów, którzy swoją odwagą i nieugiętością w działaniu pokazują swoją postawę innym. To nagroda dla osób, które przerobiły swój sposób myślenia, przebiły się przez swoje lęki i zaczęły realizować swoje założenia, krok po kroku, bez dramy – na samych faktach. Tytuł nagrody: Moje miejsce pracy ma pachnie jak sukces. 

Przyznane nagrody

Największa przemiana

Opis nagrody

Odwaga i Tupet

Opis nagrody

Odwaga i Tupet

Opis nagrody

Kiełkujący Sukces Globalny

Opis nagrody

Szycha Biznesu 2022

Opis nagrody

Szycha Biznesu 2022

Opis nagrody