Krystian Wyszomirski

Krystian Wyszomirski jest założycielem Szkoły Life Coach, poprzez własne doświadczenie i pracę nad sobą, stworzył innowacyjną filozofię coachingu, której uczy w trakcie Certyfikacji Online.

Jako przedsiębiorca oraz coach, wspiera swoich klientów pokazując im, jak skutecznie zabrać się za swoje myśli, emocje, reakcje oraz percepcję, którą posiadają, aby generować więcej energii, robić więcej i skuteczniej.

Przeczytaj historię Krystiana poniżej.

Co było jego motywacją?

W wieku 13 lat u Krystiana pojawiały się objawy psycho-somatyczne, które po dokładnym zbadaniu okazały się być efektem wczesnej depresji oraz lęków, wywołanych nerwicą.

Myślenie Krystiana zaczęło uciekać w kierunku samo-destrukcji, a szukając pomocy, na każdym kroku był odrzucony lub niezrozumiany. Zaczął zajadać emocje słodyczami, które przyczyniły się do szybkiej utraty wagi oraz pogorszenia, jego kondycji fizycznej.

Często, jego lekarz domowy, jak również nauczyciel, lekceważyli go, twierdząc, że nie chce mu się chodzić do szkoły, nie udzielając potrzebnego wsparcia.

Gdy miał dość słuchania “tego, co jest w nim złe”, sięgnął po książki, które dotyczyły motywacji oraz akceptacji siebie.

Zaczął odkrywać, że jest zupełnie inna strona patrzenia na siebie – taka, dzięki której, finalnie dostrzegł, co jest w nim dobre.

Poprzez intensywną pracę własną nad swoimi lękami, natręctwami oraz myśli, a także emocjami, stopniowo uczył się, jak opanować swoją przypadłość, finalnie – pozbywając się jej przez ukończeniem 18 roku życia. Zrozumiał mechanizmy prowadzące go do ucieczki w słodycze i zajadanie i finalnie również i je opanował, czego dzisiaj uczy swoich klientów.

Poprzez marzenia, decyzje, działanie, aż do odkryć

Zainteresowanie Krystiana wzrastało, stąd zaczął szukać więcej materiałów na temat “samo-pomocy”. Chętnie dzielił się wiedzą podczas spotkań online, różnego rodzaju webinarów, a także za pomocą bloga, którego w tamtym czasie prowadził. Zrozumiał, że ponad 90% naszych odczuć i działań jest wynikiem naszych myśli, które tworzą nasze emocje. Zaczął tę zasadę stosować w swoich działaniach, artykułach i szkoleniach.

Gdy Krystian finalnie odkrył, że to, co robi nazywane jest “coachingiem”, zdecydował się zgłębić więcej w tym obszarze. To sprawiła, że zdecydował się zostać coachem i zaczął aktywnie działać, początkowo pracując z małymi lokalnymi grupami klientów indywidualnych, później dla małych firm, dzieląc się swoją historią, pomagając redukować stres i lęki, aż do szkoleń sprzedażowych oraz typowych szkoleń z zakresu rozwoju osobistego.

Jego praca to rezultat setek godzin coachingu, książek, analiz oraz własnych badań, książek, informacji zwrotnych i pracy, której podłożem była ciekawość.

Dzięki temu stworzył własną filozofię coachingu, narzędzia oraz sposób uczenia, którym dziś – dzieli się z innymi.

Zainspirowany prywatnymi uniwersytetami, gdzie w niewielkich grupach osób, pracuje się nad różnymi tematami, przede wszystkim w praktyczny sposób, zdecydował się zrealizować swoje marzenie i otworzyć własną szkołę coachingu, którą oparł na wartościach działania, ludzi, miłości oraz zaufania.

Poszukiwania doprowadziły go do pracy dr. Douglasa Lisle, który opisał zjawisko Triady Motywacji Mózgu, na tej podstawie Krystian zbudował swoją filozofię coachingu.

Jako life coach, instruktor, prowadzi Program Certyfikacji, oraz inne kursy, które stworzył dla klientów indywidualnych, firm, oraz każdej osoby zainteresowanej.

Jego zainteresowanie emocjami, myślami oraz neuronauką pozwoliło mu lepiej zrozumieć, jak działa nasz mózg, na czym opiera swoje nauczanie, coaching oraz inne działania, zyskując przy tym na efektywności i skuteczności tego, co robi.