Certyfikacja Online: Weight Loss Coach

Pomóż swoim klientom zrzucić wagę albo przestać zajadać! Certyfikacja, która wyposaży Cię w najważniejsze i najlepsze narzędzia do pracy nad tym tematem już dostępna! Zapraszamy Cię na Certyfikację Weight Loss Coach.

Certyfikacja Weight Loss Coach to Certyfikacja Online. Przechodzisz ją dzięki dostępowi do platformy certyfikacji. Przez 2 miesiące będziesz uczyć się wątków, które są związane typowo z tematem Weight Loss Coachingu. Wyposażymy Cię w umiejętności coachingowe, dzięki którym doskonale poprowadzisz sesje z klientami. A jeżeli jesteś trenerem personalnym lub po prostu chcesz przejść swoją transformację i popracować nad swoją wagą – ten program jest idealny dla Ciebie.

Narzędzia i nauka podczas Certyfikacji Online

Pracujemy zawsze w praktyczny sposób. Wszystkie nasze klasy zawierają ogrom narzędzi. A zeszyty ćwiczeń, które pobierzesz pozwolą Ci na jeszcze skuteczniejszą pracę z innymi. 

Podczas Certyfikacji Online poruszamy wszelkie istotne tematy, które wpływają na to, że klienci zajadają lub nagle przybierają na wadze. 

Po wielu latach pracy z klientami i obserwacji naszych coachów podczas Certyfikacji Life Coach, którzy mieli problem z zajadaniem zrozumieliśmy, że nie chodzi tylko o dietę, ale przede wszystkim o emocje, które powodują zajadanie.

To czego uczymy to kompletny sposób na przepracowanie tego, co w ogóle spowodowało zajadanie, a w efekcie eliminuje to nadwagę. Nie oferujemy treningów personalnych czy diet. Uczymy tego, co każdy z nas może zrobić od razu, aby przestać zajadać, zapanować nad dyscypliną jedzenia i podreperować swoje zdrowie fizyczne. 

Tematy

ZAJADANIE:

 • Powody zajadania
 • Emocjonalne
 • Hormony przy zajadaniu
 • “Za”… pracowanie/zajadanie emocji
 • Protokoły jedzeniowe
 • Planowanie posiłków
 • Przetwarzanie emocjonalne
 • Intermittent fasting
 • Neurotransmitery
 • Zapijanie i picie alkoholu i praca nad tym
 • Zarządzanie “nad” potrzebą

WEIGHT LOSS COACHING

 • Prowadzenie sesji weight loss coachingu
 • System – narzędzie do pracy i poszukiwania realnych przyczyn problemów
 • Fakty i Opinie
 • Dojrzałość emocjonalna
 • Wyznaczanie celów
 • Dyscyplina
 • Pewność siebie
 • Coaching w praktyce 
 • Przygotowanie swoich programów, lejka oraz oferty do sprzedaży

Przebieg Certyfikacji

Każdego tygodnia otrzymasz dostęp do 2 klas online, które będziesz oglądać. Do klas dostępne są materiały, które możesz pobrać. Są tam dodatkowe ćwiczenia oraz omawiane w filmach narzędzia.

Raz w tygodniu dołączysz na implementację z grupą lub indywidualną, aby przećwiczyć i wdrożyć poznany materiał w praktykę. Będziesz prowadzić coaching na innych lub na Instruktorze Coachingu. Otrzymasz informację zwrotną oraz wsparcie w prowadzeniu dalszych sesji.

Wszelkie klasy są dostępne na platformie do której będziesz mieć zawsze dostęp. Korzystaj ze wszystkich 20 klas, które na Ciebie czekają. 20 dodatkowych implementacji – czyli spotkań praktycznych. A po Certyfikacji – szkolenia dla Certyfikowanych Coachów – co tydzień i dostęp do dodatkowych narzędzi i szkoleń, które pomogą Ci zbudować i rozwinąć swój biznes online. 

Co otrzymujesz?

Dostęp do Platformy Certyfikacji:

 • Login oraz hasło do platformy online, która dostępna jest na każdym urządzeniu
 • Dostęp do 20 klas online
 • Dostęp do materiałów pełnych ćwiczeń z zakresu weight loss
 • Dostęp do archiwum ponad 50 godzin sesji innych coachów, aby wzmocnić Twoje umiejętności praktyczne

Coaching, praktyka i certyfikacja

 • 20 spotkań z Coachem Instruktorem, celem wprowadzenia poznanego materiału w praktykę
 • Cotygodniowe sesje dla Certyfikowanych Coachów (Life & Business Coaching – czyli nowe, dodatkowe szkolenia z zakresu coachingu oraz biznesu) oraz Coaching i Coaching – czyli praktyczne godzinne klasy gdzie nasi Certyfikowani Coachowie, coachują siebie wzajemie
 • Stały dostęp do materiałów Certyfikacji Online
 • 40 dodatkowych sesji coachingowych 1 na 1 z Master Life Coachem Krystianem Wyszomirskim 

Platforma SLC

 • Specjalna platforma dla naszych coachów, gdzie znajdziesz czat, forum oraz inne dodatkowe narzędzia i materiały dla Twojego biznesu coachingowego, inspiracje, codzienną motywacje, blogi, klasy i podcasty dostępne dla Certyfikowanych Coachów z zakresu marketingu, biznesu, coachingu, rozwoju osobistego i oczywiście kariery w coachingu

Comiesięczne mastermindy

 • Dla osób, które pracują z Weight Loss oferujemy dodatkowe comiesięczne Mastermindy, które są nowymi szkoleniami przedstawiającymi koncepty i ćwiczenia wspierające rozwój naszych certyfikowanych coachów, nie tylko pod względem umiejętności coachingowych, ale przede wszystkim mające na celu wspierać ich biznes.

Zapisy i Certyfikacja

Zapisz się już dziś, aby rozpocząć Certyfikację we własnym tempie. Otrzymujesz dostęp do materiałów, które oglądasz tydzień po tygodniu. Następnie raz w tygodniu zapiszesz się na implementację z Coachem Instruktorem. Zrobisz to poprzez specjalny kalendarz, tak aby daty i godziny pasowały Ci najlepiej. 

Po 2 miesiącach podejdziesz do prostego egzaminu praktycznego, który sprawdzi Twoje umiejętności. W Szkole Life Coach nie chodzi nam o egzamin. Certyfikacja jest symbolem Twojej pracy i zaangażowania. Egzamin jest dla Ciebie. Nie tylko po to, aby sprawdzić praktycznie Twoje umiejętności.

Zaraz po zapisaniu się otrzymasz dane do logowania do platformy, gdzie znajdziesz pakiet startowy, film wstępny oraz pierwsze materiały dla Twojej Certyfikacji Online.

Example Title

PLN 2400
JEDNA PŁATNOŚĆ
 • Opłać wygodnie z góry całość

Example Title

PLN 400
/msc przez 6 miesięcy
RATY
 • Opłać wygodnie w ratach
 • Zapłać dziś 400zł rejestracji a następną ratę za 30 dni!
W czasie trwania certyfikacji bardzo zmieniło się moje podejście do mnie i innych. Zaczęłam bardziej rozumieć siebie i co tak na prawdę powinnam robić inaczej, żeby nastawić swój mózg na pozytywne podejście do życia i radzenia sobie z problemami bez nerwów i stresu.
Monika Hrynkiewicz
Certyfikowany Life Coach
Rozwinęłam się w całkowicie nowym dla mnie kierunku, o którym kiedyś nawet nie myślałam bo byłam pewna, że nie będę w stanie nikomu pomóc
Paulina Kopacz
Certyfikowany Life Coach